Kristi poolt loodud õdus keskkond (teejoomine, küünlavalgus, kamin, muusika) tekitas meeldiva kohalolutunde ja aitas end teraapia lainele tuua. Kuigi meie intro oli seekord pikem, siis taoline 5-kuni 10-minutiline sisse-elamine ilmselt mõjuks igale teraapiale hästi – lisab usaldust, lähedust ja tekitab hoitud tunde. Hästi mõnus oli, aitäh!

Kogemus ise oli eriline, ja natukene müstiline, mis väga meeldis. Kui nt tavalises (punkt)massaažis on fookuses kogu keha või selge piirkond ja läbitakse justkui mingit kindlat kava, siis Kristi oskas seansi käigus üles leida täpselt need punktid ja piirkonnad, mis just sel hetkel olulisena tundusid. See lisas seansile põnevust ja ootust, et kuhu küll Kristi omadega järgmisena jõuab. Igal hetkel oli tunda, et kogetu on mõlema jaoks ainulaadne, personaalne ja intuitiivne.

Seansijärgne reflektsioon sellest, mida Kristi ühes või teises kohas tunnetas (või “nägi”) ja mida refleksoloogia järgi üks või teine piirkond tähendab, aitas kogemust veelgi paremini mõista ja sageli “kõnetas”. Seda enam, et punktid või piirkonnad, millele Kristi keskendus, on endalegi varem nö silma jäänud, aga nüüd lisandus sellele ka holistilisem vaade, miks miski on just nii nagu ta on.

Aitäh veelkord, armas!